Kodukulude alandamise eest võitlev IRL on kodutu ja asub punases nimekapis

Tuuli Koch kirjutas lõpuks mitu kuud teada olevast infost, et valitsusse kuuluv Isamaa ja Res Publica liit on sedavõrd kehvas seisus, et pärast oma Wismari 11 kinnisvara müüki pole neil enam peakontorit. Selle asemel suunatakse kõik huvilised nimekappi, mis asub varasemast kontorist alla kilomeetri eemal. Seega kui tahate suhelda Isamaa ja Res Publica liiduga, siis ainus võimalus selleks on saates kuni A4 formaadis ümbrik aadressile Põhja-Tallinna kandekeskus, Toompuiestee 33a, PK 1542, Tallinn 10149. Seal punase ukse taga asubki Mart Laari ja tema kaasvõitlejate ametlik kontor.

Samuti võib IRL-ile ette heita erakonna lehel märgitud inimeste töötamist Riigikogus Isamaa ja Res Publica fraktsioonis. See on erakonna jaoks palgakulude kokkuhoid aga mitte eetilist laadi.

Kui IRLi endine pressiesindaja Rauno Veri läks pärast riigikogu valimisi kaitseminister Mart Laari nõunikuks, võeti tema asemel ametisse kolm uut pressiinimest – kommunikatsioonijuht Gerrit Mäesalu, pressiesindaja Kaido Kukk ja vene meedia kontaktisik Vitali Gaitšonok. Kõik kolm on märgitud riigikogu IRLi fraktsiooni nõunikeks.

http://www.postimees.ee/537122/peakontorita-irlile-tuleb-kirjad-postkontorisse-saata/

Seejuures on IRL-i ametlik aadress registrites endine ja seal ei ole muutust toimunud. Mis tõstatab ilmse küsimuse, et kas erakond üldse loobuski oma majast ja äkki oli tegemist hoopis varitehinguga.

Lisa kommentaar