2 juhtumit seoses reformikate poolt avaliku roojamisega

Mis värk on reformierakondlaste või nende lastega, et nad kipuvad ilusa Eestimaa peale avalikult kakama? 2007. aasta suvel toimus Reformierakonna suvepäevade järel Võru linna pargis juhtum kui nende üle 50 aastane liige jäi vahele avaliku korra rikkumisega ja sai selle eest trahvi ning visati ka Reformierakonnast välja. Ta oli läinud Võru linna parki kakama ja tabati teolt.

Septembri algul oli teine juhtum kui reformierakondlasest Rae vallavanema 19 aastane poeg Eric kakas kohaliku gümnaasiumi ette. Karistuseks on üldkasuliku töö tegemine.

Eric tunnistas oma süüd ja mõistis, et toimepandu väärib üheselt hukkamõistu. Ta on nõus ja valmis lisaks politsei poolt määratud rahatrahvile tegema Jüri Gümnaasiumi heaks ühiskondlikku kasulikku tööd ja pean õigeks, et esimesel võimalusel ta peabki alustama. Koolidirektori Maria Tiroga saime kokkuleppele, et töö 100 tunni ulatuses Ericule leitakse ning hiljemalt suvevaheajal saab ta hakata tööle.

Reformikast Rae vallavanem Veigo Gutmann 9. septembri Delfi artiklis

Sellistel materjalidel on kalduvus arhiividest ära kaduda või saada moonutatud ja seetõttu ka koopia tekstist pildina.

9. septembri Delfi teade reformierakondlasest Rae vallavanema Veigo Gutmanni vabandusega
9. septembri Delfi teade reformierakondlasest Rae vallavanema Veigo Gutmanni vabandusega

Tuleb muidugi ka rõhutada, et õukonnameedia jättis vallavanema kandideerimise Reformierakonna nimekirjas täiesti tähelepanuta.

Lõpetuseks tuleb küsida, et äkki teavad reformikad Eesti kohta midagi, mida üldsusele pole avalikult öeldud ja väljendavad seda oma käitumisega. Või teine võimalus, et nad peavad ennast ühiskonna normidest kõrgemal olevateks. Umbes nii, et Reformierakonda kuulumine või reformikast isa laseb igasuguste ebamoraalsete tegevustega tegeleda ja karistada saamist ei peljata.

Lisa kommentaar